Biz Kimiz?
Mare İstanbul;

Tasarım odaklı düşünceyi dijital mecralarla merkezine alan, markaların hikâyelerine yeni bir bakış açısı kazandıran kreatif ekiplerden oluşan ve 360 derece iletişim çözümleri sunan bir ajanstır. Mare İstanbul’da bütünleşik pazarlama çözümleri, disiplinlerarası yöntemlerle ele alınır ve uygulamaya koyulur. Mare İstanbul, modern tüketicileri hedef alır ve markaların potansiyelleri doğrultusunda hedef kitleye yönelik stratejik iletişim teknikleri tasarlar.

Dijital Dünyadaki
Yerinizi Ayırın...​

Mare İstanbul’un kreatifleri, dijital dünyaya yeni adım atan ya da bu dünyada daha görünür olmak isteyen markalara bu yeni dünyanın dinamiklerini anlatır. Dijitalleşme sürecinde markaların her adımında onlarla birlikte hareket eder ve onlar için gerekli yol haritasını çizer. Mare İstanbul’un stratejileriyle hareket eden markalar, dijitalleşme sürecinde belirledikleri hedeflere kısa sürede ulaşarak kitleleri tarafından bilinir ve güvenilir hâle gelir.

Markanız için
kalıcı izler bırakın...​

Mare İstanbul, kendi sektörünün ihtiyaçlarına çözüm getiren, trendleri yakından takip edip yeni trendlere öncülük eden, dijital dünyada ses getirecek yaratıcılık ve kıvrak zekâya sahip olma amacıyla çalışır ve markalarına bu amaçları temel alarak hizmet eder. Mare İstanbul, birlikte çalıştığı markalar aracılığıyla hem onlar için hem de iletişim sektörü için yeni deneyimler tasarlayarak inovatif fikirleriyle hem reelde hem de dijital dünyada kalıcı ayak izleri bırakmayı hedefler.

Misyonumuz

Müşterilerimizin Ulusal ve uluslararası ihtiyaçlarına uygun stratejik çözümler bulmak için; gereken iş modelini düşünmek, tasarlamak ve uygulamak. 

Vizyonumuz

Katma değerli inovatif fikirler ile yeryüzünde iz bırakmak.